Myth Defense LF

Myth Defense LF Free 1.3.0

Znakomita i darmowa tower defense na Android w świecie fantasy

Zalety

  • Ładna grafika
  • Proste sterowanie
  • Wciągająca rozgrywka
  • Wiele typów wież

Wady

  • Darmowa wersja ma sporo ograniczeń

Bardzo dobry
8

Myth Defense LF Free to kolejna gra z popularnego gatunku tower defense. Tym razem jako gracz będziesz bronił swoich ziem przed najazdem orków i innych fantastycznych stworów. Gra posiada rozbudowany świat, dzięki czemu rozgrywka nie znudzi się zbyt szybko.

Myth Defense LF to z założenia klasyczna gra tower defense. Twoim zadaniem będzie rozbudowanie linii obrony przed napierającym wrogiem. Ten naciera nie wytyczonymi wcześniej ścieżkami, a próbuje się dostać na drugi koniec planszy jak najkrótszą drogą. To oznacza, że to gracz budując wieże sam wytycza szlak przemarszu wrogich wojsk.

Tym co wyróżnia Myth Defense LF spośród innych gier tower defense na Android jest rozbudowany system broni, jednostek, czarów oraz ulepszeń wojsk. Ciekawym urozmaiceniem rozgrywki jest fakt, że prędkość armii wroga zależy od terenu po którym maszerują. Dlatego warto skierować wroga na bagna, gdzie będzie się poruszał z trudem.

Myth Defense LF to naprawdę udana gra, która wyróżnia się na tle innych, podobnych produkcji. Z pewnością warto ją sprawdzić. Może przysporzyć wiele godzin zabawy, szczególnie, jeśli lubisz klimaty fantasy!

Jeśli chcesz, możesz od razu pobrać pełną wersję gry: Myth Defense LF.

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Więcej
Myth Defense LF

Download

Myth Defense LF Free 1.3.0

Opinie użytkowników o Myth Defense LF